Последнее обновление товаров на сайте: 18.05.2022
Ми знаходимося в м.Одеса за адрес.:
Преображенська, 68
(048) 788-94-65
(096) 373-93-24
Преображенська, 61
leonodessa@ukr.net
(096) 394-34-22
Пошта копіцентра: Lkopicentr@gmail.com
(093) 776-17-41
(095) 122-34-23
часы работы Прийом замовлень: Цілодобово
Пн-Сб з 10:00 до 18:00
Навушники Sennheiser CX True Wireless White (508974)
 • Код товара: 111020
 • Виробник: SENNHEISER
 • Наявність: На складі

Цена: 4 259.00 грн.

Теги: SENNHEISER

Чудовий звук. Без компромiсiв.

Тiльки досконалий звук щодня, де завгодно та скiльки завгодно. Звук надзвичайної якостi, чудова автономнiсть, комфорт i функцiональнiсть - новi CX True Wireless вiд Sennheiser створенi для того, щоб дарувати вам тiльки найкращi аудiовраження.

Жодних компромiсiв iз якiстю звуку

Звук найвищого рiвня - головна особливiсть моделi CX True Wireless. Фiрмовi перетворювачi TrueResponse, виготовленi на нiмецькому заводi компанiї, вiдтворюють аудiо з фiрмовою якiстю Sennheiser, з глибокими насиченими басами, природними середнiми й чiткими та добре деталiзованими високими частотами. До того ж цi навушники iдеально пристосованi до активного способу життя сучасного мобiльного користувача та в автономному режимi можуть працювати аж 27 годин (до 9 годин без пiдзаряджання та ще 18 годин iз заряджаннями вiд акумулятора компактного зарядного кейса), а отже, слухати музику, фiльми, грати й спiлкуватися без проблем можна хоч цiлу добу i навiть довше!

Жодних компромiсiв iз комфортом

Конструкцiя й ергономiка навушникiв розробленi на основi результатiв спецiальних дослiджень уподобань користувачiв, тому CX True Wireless не тiльки добре iзолюють слух вiд зовнiшнього шуму, але також дуже зручнi та не створюють жодного дискомфорту, навiть якщо не знiмати їх годинами. А завдяки фiрмовим вкладкам-амбушурам навушники швидко адаптуються до анатомiчних особливостей вушних каналiв свого користувача, надiйно утримуються на своєму мiсцi та дають змогу слухати музику з iстинним задоволенням де завгодно - вдома, на роботi, у дорозi, зокрема i в дуже шумному оточеннi (в громадському транспортi, у галасливих офiсних примiщеннях i т.iн.).

Крiм того, навушники також мають сертифiкат вiдповiдностi вимогам стандарту IPX4, який пiдтверджує, що вони захищенi вiд водяних бризок, вологи та поту, i що їх можна носити пiд дощем. Модель CX True Wireless випускається у двох версiях - матово-чорнiй i матово-бiлiй.
Смарт-iнтерфейс

Панелi керування на обох навушниках сенсорнi та настроюванi. А отже, щоб зробити CX True Wireless ще зручнiшими, завжди можна створити власний iнтерфейс дистанцiйного керування основними функцiями плеєра, телефона й активацiї голосового помiчника, Google Асистента або Apple Siri. Зарядний кейс працює теж просто й iнтуїтивно зрозумiло: навушники автоматично вимикаються, коли кладеш їх у кейс, i вмикаються, коли витягаєш. Еквалайзер у мобiльному застосунку Sennheiser Smart Control завжди допоможе легко та просто оптимiзувати звук вiдповiдно до своїх персональних вподобань: пiдняти баси за допомогою пресета Bass Boost, увiмкнути режим прослуховування подкастiв та iн.

Зв'язок без перешкод

Лiвий i правий CX True Wireless обладнанi вiдразу двома спрямованими мiкрофонами кожен, i налаштованi вони на передавання мовлення з оптимальною виразнiстю. Водночас для телефонної розмови або озвучування команд голосовому помiчнику в смартфонi досить i одного навушника. Нова для серiї Sennheiser True Wireless функцiя *Перемикання ролi* дає використовувати будь-який навушник iз пари незалежно вiд iншого й без обмежень функцiоналу.

Плюс до цього, у CX True Wireless передбачена також настроювана функцiя сайдтону, за допомогою якої завжди можна послухати в навушниках свiй голос (зокрема i прямо пiд час телефонної розмови). Настроюється функцiя теж просто - вiдкриваємо мобiльний застосунок Smart Control i кiлькома тапами по слайдеру встановлюємо потрiбний режим сайдтону: увiмкнений, середнiй рiвень i вимкнений.

Навушники CX True Wireless пiдтримують усi найбiльш популярнi сучаснi аудiокодеки, включно з SBC, AAC i aptX, i незмiнно тiшать дуже чистим i приємним звучанням незалежно вiд того, до якого мобiльного пристрою вони пiд'єднанi, на iOS чи на Android. Швидке пiд'єднання, бездоганну якiсть i стабiльнiсть передавання бездротового аудiосигналу у CX True Wireless гарантує технологiя Bluetooth 5.2. А за допомогою функцiї керування Bluetooth-з'єднанням у Smart Control навушники легко та швидко перемикаються з одного пристрою на iнший.

ОСНОВНI ПЕРЕВАГИ МОДЕЛI CX True Wireless
По-перше:

 • унiкальнi перетворювачi TrueResponse вiдтворюють звук iз фiрмовою якiстю Sennheiser;
 • в автономному режимi навушники працюють аж 27 годин: до 9 годин без пiдзаряджання та ще 18 годин iз заряджаннями вiд акумулятора зарядного кейса;
 • ефективну пасивну шумоiзоляцiю, ергономiчну посадку та комфорт забезпечують 4 пари м'яких вкладок-амбушурiв;
 • настроюванi сенсорнi панелi неабияк спрощують дистанцiйне керування основними функцiями плеєра, телефона й активацiї голосового помiчника;
 • функцiя Bass Boost - особливий пресет еквалайзера для поцiновувачiв iнтенсивних i виразних низьких;
 • IPX4 - навушники надiйно захищенi вiд бризок, вологи та поту, а також їх можна носити пiд дощем.

По-друге:

 • вбудований еквалайзер iз повним набором параметрiв i пресетiв;
 • пiдтримка Bluetooth 5.2;
 • функцiя **Перемикач ролi** - будь-який навушник iз пари може працювати незалежно вiд iншого;
 • меню керування Bluetooth-пiд'єднанням у застосунку Sennheiser Smart Control - навушники легко та швидко перемикаються з одного пристрою на iнший.

По-третє:

 • по два мiкрофони в кожному навушнику - для максимально якiсного та повного захоплення голосу;
 • пiдтримка аудiокодекiв SBC, AAC i AptX;
 • настроюваний сайдтон - можливiсть послухати в навушниках свiй голос (зокрема i прямо пiд час телефонної розмови).
Не сортировано
Iнтерфейс пiдключення Bluetooth
Артикул 508974
Виробник Sennheiser
Гарантiя, мiс 24
Колiр White
Конструкцiя внутрiшньоканальнi
Країна виробництва Китай
Мiнiмальна вiдтворювана частота 5 Гц
Максимальна вiдтворена частота 21 кГц
Модель CX True Wireless White
Опiр навушникiв 16 Ом
Пiдключення бездротове
Призначення для плеєра, для телефону
Тип True Wireless Stereo (TWS)
Тип пристрою гарнiтура
Час роботи вiд акумулятора 6 годин
Чутливiсть 110 дБ
Чутливiсть мiкрофона 44 дБ
Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Інші товари категорії

Top